Edius Pro 7 İndir video montaj programı indir tamgezginlerindir.com

Edius Pro 7 İndir video montaj programı indir tamgezginlerindir.com

0 555

Edius bir video montaj programı olup videonuzu istediğiniz şekilde herhangi bir cihazdan istediğiniz kalitede bilgisayarınıza kaydetmeye ve bu videoyu dilediğiniz şekilde kesip yeni eklemeler yapmanıza, ses üzerinde oynamanıza, efektler verip yazılar eklemenize ve video üzerinde güzel bir kurgu oluşturabilmenize olanak tanıyan güzel ve profesyonel video montaj programıdır.

Günümüzde birçok kanalın tercih ettiği program olup özellikle haber kurgularından yaygın olarak kullanılmaktadır.

EDIUS® Pro 7 en hızlı ve en esnek real time kurgu yazılımıdır. 4K, 3D, HD, SD ve neredeyse 24×24 den 4Kx2K’a kadar her türlü formatı desteklemektedir. Hepsi aynı timeline’da, hatta bütünleşik sekans içinde tamamı realtime. Artık Edius Blackmagic Design ürünlerini de desteklemektedir. En ekonomik 4K iş akışı için PCIe DeckLink 4K Extreme ve Thunderbolt-tabanlı UltraStudio 4K kayıt ve yeniden oynatım ürünleri.

 edius7pixelduzeltme

EDIUS Pro 7 daha fazla çözünürlük, limitsiz video-audio kanalları ve real-time ( rendersız ) kolarak heryerde herşeyi kurgulayabilme yeteneği anlamına gelir. EDIUS Pro 7 televizyon haberleri, magazin haberleri ve stüdyo programları, kurumsal filmler, belgesel ve 4K gösterim prodüksiyonları için mükemmeldir.
Bu sebepten dolayı yayıncılar, prodüksiyon şirketleri, medya departmanları, ve video uzmanları dünya çapında Grass Valley® EDIUS ‘u seçmektedir.

Sınırsız:Limitsiz ses kuşağı, video, grafik, ve yazı kanalı ile Edius Pro7, 4K dahil çok karmaşık projelerin üstesinden gelebilir.

effectson
Edius ne kadar güce ihtiyaç duyar? : Düşük çözümürlüklü proxy kurgu modu eski bilgisayarda ve laptop sistemlerinde Edius 7 gücüyle kurgu yapılmasını sağlar. Bu Edius 7 kullanmak için en son ve en iyi sisteme ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir.
Dönüştür:Tek realtime transcode teknolojsi ile, EDIUS Pro 7 size 4K, HD, SD ve aspect ratio (en boy oranı ) , ve frame rates ( kare sayısı ) arasında dönüştürme yeteneğini size verir. —Hepsi real time.

EDIUS Pro 7’de neler yeni?

EDIUS 7artık10-bit bir kurgu yazılımıdır. Edius’un eskiden beri odaklandığı konu yazılımının hızlı sonuç vermesi, real-time çalışıp render istememesi, multi-layer kurgu yapılabilmesidir. Kurgu uzmanı dosyayı dönüştürmeye ihtiyaç duymaz. Edius kısıtlı zamanda yapılması gereken kurgular için idealdir.Versiyon 7 ise görüntü kalitesi,hızlı uygulama,uyumluluk, güvenilirlik ve kolay kullanım üzerine odaklanmıştır.

Desteklediği Formatlar

Edius bir çok formatı import edebilir. Bu formatları native olarak ( bekletmeden/render yapmadan ) kurguya dahil eder. Bu formatlara her geçen gün yenileri eklenmektedir.
3GPP Files (*.3gp;*.3g2;*.amc) ; AAC Files (*.aac;*.m4a) ; AVCHD (*.m2ts;*.mts) ; AVI File (*.avi) ; Aiff File (*.aif;*.aiff) ; Compu Serve GIF Files (*.gif) ; DIF stream (*.dif;*.dv) ; DPX (SMPTE 268M-2003) Files (*.dpx) ; Dolby Digital (*.ac3) ; Flash Pix Files (*.fpx) ; Flash Video (*.f4v) ; GF Clip File (*.xml) ; ICO Decoder (*.ico,*.icon) ; Infinity Clip File (*.xml) ; JPEG Decoder (*.jpe,*.exif) ; JPEG File Interchange Format Files (*.jfif) ; JPEG Files (*.jpg; *.jpeg) ; MPEG Audio Layer-3 (*.mp3) ; MPEG Audio Stream (*.mpa;*.m2a) ; MPEG HDD MOVIE (*.mod;*.tod) ; MPEG Program Stream (*.mpg;*.mpeg;*.m2p;*.mp2;*. vob;*.vro) ; MPEG Transport Stream (*.m2t) ; MPEG Video Stream (*.mpv;*.m2v) ; MPEG4 File (*.mp4;*.m4v) ; MXF file (*.mxf) ; Mac Pict Files (*.pic;*.pct;*.pict) ; Maya IFF Files (*.iff) ; Multi-Picture Format File (*.mpo) ; Ogg Vorbis File (*.ogg) ; Photoshop Files (*.psd) ; Portable Network Graphics Files (*.png) ; Quick Titler (*.etl) ; Quick Time Image Files (*.qtif;*.qti;*.qif) ; Quick Time Movie (*.mov) ; RED File (*.R3D) ; SGI Files (*.sgi;*.rgb) ; Sony HVR-DR60/HVR-MRC1 Meta File (*.jdx) ; Sony/ Sonicfoundry Wave 64 File (*.w64) ; TIFF Files (*.tif;*.tiff) ; Targa Files (*.tga;*.targa;*.vda;*.jcb;*. vst) ; Transport Stream (*.ts) ; WMPhoto Decoder (*.wdp) ; Wave File (*.wav) ; Windows Bitmap Files (*.bmp;*.dib;*.rle) ; Windows Media (*.wmv;*.asf) ; Windows Media Audio (*.wma) ; Windows Meta Files (*.wmf;*.emf) ; XDCAM EX (*.mp4) ; XDCAM EX (*.smi;*.xml) ; XF Clip File (*.cif)

Bazı opsiyonel plug-in’ler

Edius’a bir çok farklı firmanın hazırladığı plug-in uyumludur.
Vistitler : Edius için yazı programıdır.
Heroglyph : Edius için yazı programıdır.
Prodad Vitascene : Edius için geçiş efektleri yazılımıdır.
Prodad efekt paketleri : Hazır yüzlerce efekt olan bir çok paket vardır.
Boris Red : Özel efekt hazırlama yazılımıdır.
Boris Graffiti : Özel yazı hazırlama programıdır.
Boris FX : Özel efekt hazırlama yazılımıdır.
New Blue : Hazır efekt paketleridir.
Robuskey : Keyleme yazılımıdır.
Prodad Mercalli : Titreme engelliyici yazılımdır.
Adobe After Effects : Henüz beta aşamasındadır. After Effects’e bağlı plug-inler de kullanılabilir.

Görüntü Kalitesi

Yeni video formatları 4K kodekler artık desteklenmektedir.
EDIUS 7 native ( convert edilmemiş)4K format desteği ile en yüksek görüntü kalitesinde çalışır.Yeni kodekler ve formatlar şunlardır
4K M-JPEG ( Canon 1DC için )
XAVC Intra 4K( Yeni nesilSony PMW-F5/F55 kameralar için )
Ultra-Intra 200ve AVC-Long G,( Panasonic’in yeni kameraları için )
Yeni exporter ile H.264 4Kdosyalar çıkış alınabilir (200Mb/s’ye kadar )

Uyumluluk

Artık farklı marka video kartlara da Edius çalışabilecek
EDIUS 7′nin birlikte çalışabileceği kartlar
Öncelikle Blackmagic Design ve Matrox (sadece monitoring) desteklenmektedir. AJA kartlara ise yakında destek gelecektir.Ürünler DeckLink 4K Extreme,esnek MX02veDeckLink Mini Monitor EDIUS kullanıcılarına kendi sistemlerini oluşturmak için büyük esneklik vermektedir.

Blackmagic’de desteklenenler:
DeckLink: Mini Monitor, Mini Recorder, Studio& 4K Extreme
Intensity Pro
Shuttle: USB, Thunderbolt& Extreme
UltraStudio: SDI& Pro
DaVinci Resolve:Profesyonel renk düzenlemesi için Resolve,ayrıca EDL verme alma da mevcuttur.
Yüksek kalitedeki kayıt için, real-time monitörde izlemeve VTR kontrol için EDIUS 7 halen varolan Grass Valley HDMI, SDI and analogue giriş çıkış kartlarına destek vermektedir.
Hızlı kurgulama ve güvenilirlik

Tamamen yeni mimari
EDIUS 7 yazılımı artık 64-bit bir yazılımdır.Bu durum RAM’i çok etkin kullanmayı sağlar ve bu özellik kullanıcıya güç ve yaratıcılık için zaman verir.En son64-bit Windows kurguculara en güvenilir ve verimli platformu sağlar.
Kullanım kolaylığı

Yenitemel kullanımı
EDIUS ile temel montaj özellikleri çok verimlidir: Kullanıcılar basit özellikler için diğer yazılımlara geçip durmak zorunda değildir.EDIUS 7ayrıca şu yeniliklere de sahiptir:
Geliştirilmiş Gaussian blur efekti
Genişletilmiş loudness monitoring
Daha hızlı resim ve animasyon import

·Blackmagic, Matrox ve AJA gibi diğer firmaların giriş çıkış donanım desteği yakında geliyor.
·Resim dosyalarını daha hızlı kurgulama Faster (JPG, TGA, DPX, ve diğerleri)
·MPEG encoder hızlı ve kaliteli olarak geliştirildi.
·H.264/AVC decoder geliştirildi
·4. Nesil Intel Core işlemci ailesi mimarisi için geliştirildi
·Gaussian blur filter
.EDIUS Pro7, Windows 7 ve Windows 8 64 bit işletim sistemlerinde önceki sürümlerden
farklı olarak kendiside 64bit çalışarak maximum hız ve verim sunuyor.

Edius 7 İçin ücretsiz İndir 30 gün deneme versiyonu